Bitcoin spada – inwestujemy?

To pytanie pojawia się w ostatnich dniach coraz częściej wśród osób zainteresowanych tematem. Bitcoin w gruncie rzeczy faktycznie szaleje i spadki jednych martwią, natomiast innych radują ponieważ dopiero teraz mają możliwość skorzystania z nowej technologii, która może dać im wielkie zyski.

Oczywiście aktualny kurs nie jest tym najlepszym, jaki moglibyśmy widzieć. Bitcoin może zlecieć lub wzbić się do dowolnej ilości bez konkretnego powodu. Dlatego też jak podaje serwis internetowy https://ethereum1.pl/ dzisiejszy spadek nie powinien być przez nas rozpatrywany jako porażka.

Jeśli inwestowaliśmy na początku tego roku to zaczynaliśmy od 3,6 tysiąca dolarów a dziś mamy zwrot na poziomie 8,4 tysiąca dolarów. I tak nieźle, prawda?

Jak jednak zauważają użytkownicy forum https://ethereum1.pl/forum/ poziom 8,4 tysiąca dolarów wcale nie jest wybitny do inwestycji. Oczywiście warto zrobić to teraz niż później, jednakże wiąże się to na pewno z większym ryzykiem. Przy kwocie 8,4 tysiąca dolarów łatwiej jest spaść w dół niż z pułapu 3,6 tysiąca i jest to całkiem logiczne.

Z drugiej strony mamy aktualnie swojego rodzaju promocję na bardzo chodną kryptowalutę która w pewnym momencie na pewno się wzbije w przyszłości.

admin

Back to Top