Norwegia zapoluje dziś na Turcję?

Dzisiejszy mecz między Turcją a Norwegią prezentuje się znakomicie. Naprzeciw siebie staną bowiem drużyny o bardzo dobrym potencjale oraz nieprzewidywalności na boisku. Czy Norwegia tym razem pokona Turcję? A może Turcja znów rozprawi się z Norwegią? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem!

Na dzień dzisiejszy sytuacja gospodarzy prezentuje się bardzo nieciekawie. Turcja ma za sobą bardzo nieudany występ w ramach Euro 2020, który musi pozostawić w zapomnieniu. Dziś trzeba wyjść na boisko przed własną publicznością i pokazać siłę. Pytanie jednak, czy Turcja w aktualnym stanie ma możliwość zaszkodzenia Norwegom?

Sytuacja Norwegów prezentuje się dziś o niebo lepiej. Haaland na którym oparta jest cała gra reprezentacji spisuje się dobrze, zaliczając bardzo dobre wyniki i mając całkiem pokaźny dorobek strzelecki także i w kadrze swojej reprezentacji. Dzisiejszego dnia obie drużyny powalczą o bardzo istotne punkty, albowiem od tego spotkania zależy, która z drużyn będzie bądź pozostanie na drugim miejscu w swojej grupie. Na ten moment to Norwegia dzierży drugie miejsce, którego będzie chciała dziś mocno bronić!

Kursy są już wystawione!

Spotkanie o którym mowa jest już dostępne w ofercie bukmacherów. Dzięki temu najlepsi bukmacherzy w Polsce, którzy są w pełni legalni, mogą zaoferować nam swoje propozycje wraz z bonusami i promocjami. Pamiętajmy! Obstawianie jest wyłącznie dla osób pełnoletnich i możliwe wyłącznie u legalnych bukmacherów!

admin

Back to Top