Pomysł na wypoczynek nad morzem!

Wśród najlepszych i najpopularniejszych polskich jachtów należy uwzględnić jacht Delphia 40. Wybierany bardzo często przez polskich żeglarzy głównie ze względu na elegancję, sposób wykonania, ale także na nowoczesne sterowanie. Argumentów jest oczywiście o wiele więcej. O to niektóre z nich, dzięki którym czarter Bałtyk jest idealną opcją.

Bogate wyposażenie

Warto zacząć od tego, że jacht Delphia 40 stacjonuje w porcie w Kołobrzegu, dzięki czemu idealny jest rejs w stronę Bornholmu, a także całego Bałtyku na północny zachód od naszego kraju.

Jacht poza możliwością sterowania zdalnego posiada również nowe żagle, dzięki którym możliwe jest nabranie dużej prędkości. Poza tym w przypadku złych warunków atmosferycznych możliwe jest skorzystanie z ogrzewania wewnątrz kabiny, jak i na powierzchni jachtu. Delphia 40 posiada również profesjonalny i kompletny takielunek.

Całość jest oczywiście absolutnie nowoczesna, więc wygląda niezwykle okazale. Żegluga wraz z profesjonalnym skipperem znającym historię odwiedzanych miejsc jest zatem prawdziwą przyjemnością.

admin

Back to Top