Real Madryt z kolejnym zwycięstwem?

Kolejny mecz Realu Madryt z pewnością przyniesie kibicom emocje. Czy jednak drużyna z Madrytu znów sięgnie tak pewnie po zwycięstwo?

Forma Realu Madryt po przerwie spowodowanej koronawirusem jest raczej dość dobra. Drużyna z Madrytu wygrywa dość gładko każdy kolejny mecz, choć pierwsze połowy w wykonaniu Królewskich nie wyglądają zbyt ciekawie.

Jeśli chodzi o przeciwników to Mallorca zdecydowanie upatrzyła sobie dół tabeli La Ligi, co nie przeszkodziło jednak drużynie gości w tym, aby w ostatnim meczu z Realem Madryt wygrać skromnym wynikiem 1:0. Było to jednak na boisku przeciwnika.

W wypadku obu drużyn z pewnością swoją rolę odegrają absencję, których nie brakuje po obu stronach. Patrząc jednak na obie ekipy, to Real Madryt będzie miał dziś mocniejszych graczy na boisku.