Ruch Chorzów podejmie Znicz Pruszków!

Dzisiejszy mecz w ramach Pucharu Polski między Ruchem Chorzów a Zniczem Pruszków jest z pewnością jednym z tych, który rozpala graczy. W ostatnich czasach Ruch Chorzów prezentuje bardzo dobrą formę. Czy dziś potwierdzi to także na boisku?

Ruch Chorzów do dzisiejszego spotkania podchodzi w roli faworyta. Nie byle jakiego, albowiem początek sezonu na zapleczu Ekstraklasy prezentuje bardzo wysoko. Nic więc dziwnego, że kibice chcą widzieć Ruch Chorzów w najlepszym wydaniu. Dziś będzie ku temu okazja, ponieważ mecz odbędzie się na stadionie gospodarzy, czyli Ruchu Chorzów.

Z kolei Znicz Pruszków to drużyna, która wydaje się chętna na pozostanie w Ewinner 2 liga. Co roku zajmuje ona środkowe miejsce w tabeli, co tylko pokazuje, iż Pruszków na ten moment nie dysponuje odpowiednim potencjałem kadrowym i planem na przyszłość. Pomimo tego, w meczach bezpośrednich z Ruchem Chorzów, Znicz Pruszków potrafił wywozić remisy zarówno u siebie, jak i na stadionie gospodarzy.

Superbet – legalne miejsce do obstawiania

Jeśli dzisiejsze spotkanie interesuje nas pod względem obstawiania, warto sprawdzić superbet opinie, które mogą nam się przydać, podczas wyboru odpowiedniego, legalnego bukmachera. Superbet posiada wszystkie niezbędne licencje, oraz jest bukmacherem przeznaczonym wyłącznie dla dorosłych graczy!

admin

Back to Top