Doradca kredytowy – pomoc dla każdego

Możliwości kredytowe w naszym kraju na dzień dzisiejszy są bardzo spore. Mamy wiele ciekawych banków zarówno z ofertami jak i akcjami promocyjnymi które mogą nam zachęcać. Czy jednak nasza oferta jest najlepszą spośród dostępnych? Często nie zastanawiamy się nad tym i idziemy ślepo za reklamami, które nie dają nam żadnej pewności co do atrakcyjności oferty. Aby wiedzieć czy nasz kredyt jest najlepszy pod względem zoptymalizowanych kosztów, trzeba go zestawić z całą resztą i tutaj rodzi się nie mały problem.

Niestety mało która osoba jest w stanie sprawdzić dokładnie wszystkie oferty bankowe w danym momencie. Oczywiście mówimy tutaj o osobie prywatnej, która szuka kredytu na własną rękę. Na całe szczęście są konkretne osoby, które mogą nam wykonać symulację rynku za darmo. Oprócz niej, w cenie będziemy mieć także pełen zakres złożenia wniosku za nas a także pilnowanie wszystkich formalności do momentu przyznania nam kredytu. Co ciekawe to wszystko możemy osiągnąć przy pomocy jednego spotkania. Do kogo więc się zgłosić po pomoc?

Doradca kredytowy – człowiek który wie wszystko o kredytach

Doradztwo kredytowe na ogół nie kojarzy się nam przychylnie. Często myślimy iż jest to zawód w którym pracownicy mają namawiać osoby na niekorzystne kredyty. Tak jednak nie jest. Doradca kredytowy ma nam znaleźć najlepszą ofertę i takim zadaniem też się kieruje. Jak to sprawdzić? Wystarczy znaleźć we własnym zakresie najtańszą ofertę kredytową według nas. W zdecydowanej większości przypadków doradca kredytowy Białystok przebije naszą ofertę, znajdując jej tańszą alternatywę. W tym momencie klienci przekonują się do korzystania z usług doradców kredytowych

Na tym jednak nie koniec. Doradca kredytowy jak już wcześniej wspominaliśmy będzie odpowiedzialny także za złożenie wniosku kredytowego za nas, a także dostarczenie wraz z nim niezbędnej dokumentacji którą pozyska od nas, a także niezbędnych do wniosku podpisów. My korzystamy z wolnej chwili i mamy czas na przeglądanie Internetu w telefonie, w oczekiwaniu decyzji od naszego banku. Kiedy decyzja jest pozytywna, mamy jeszcze ostatni moment aby się z niej wycofać. Jeśli jednak potwierdzamy podjęcie się naszego nowego zobowiązania finansowego to jest nam ono przyznawane. Praca doradcy kończy się na tym etapie.

Ile zapłacę za usługę?

W Polsce trzeba otwarcie mówić iż żaden klient nie płaci za usługi związane zarówno z doradztwem kredytowym jak i za obsługę naszego kredytu. Po to banki wymyśliły systemy gratyfikacyjne dla pośredników za ich działania mające na celu uruchomienie dla nas kredytu, abyśmy my sami nie musieli płacić nic za pośrednictwo w kredycie. Dlatego też jeśli mamy obawy co do kosztów to należy usunąć je na bok. Doradca kredytowy w żadnej placówce nie weźmie od nas złotówki za spotkanie, nawet jeśli kredyt nie zostanie nam przyznany bądź zrezygnujemy przykładowo 14 dni od otrzymania kredytu.

Jak widać jest to propozycja w pełni bezpieczna której śmiało możemy zaufać i z której warto jest po prostu skorzystać.

admin

Back to Top