W jaki sposób możemy ułożyć podłogę w jodełkę?

Kluczem do sukcesu w aspekcie podłogi w jodełkę jest wybór odpowiednich paneli. Doskonałym wyborem okażą się panele proponowane nam przez niemiecką firmę Parador. Kolekcja Trendtime 3 została stworzona z myślą o układaniu podłogi w charakterystyczną choinkę.

Dawniej, podłoga w jodełkę wiązała się z problematycznym i czasochłonnym montażem. Małe klepki trzeba było bardzo precyzyjnie kleić, aby uzyskać oczekiwany efekt. Dzisiaj, nowoczesne panele jodełka Parador pozwolą nam samodzielnie położyć także podłogę bez konieczności stosowania klejów. Panele są łączone prostopadle przy pomocy specjalnych zatrzasków. Są również większe od tradycyjnych klepek, dzięki czemu można uzyskać świetny efekt wizualny.

Jest to obecnie wyjątkowo modne rozwiązanie stosowane przez coraz większą liczbę klientów. Podłoga w jodełkę z paneli sprawdza się we rewelacyjnie we wnętrzach klasycznych i skandynawskich, a także wszędzie tam, gdzie elegancki wygląd to podstawa. Panele firmy Parador odznaczają się wysoką jakością wykonania i są dostępne w sześciu odcieniach, dzięki czemu, możemy łatwo wybrać produkt dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb.

admin

Back to Top